Pétanque

  • LAATSTE wijziging website: donderdag 18 januari 2018, 23:44:42 !!!!.

Stand WDC - donderdagavond

 

Standen na de zesde speelavond op 11 januari:          
               
Tweede klasse A     G W V Saldo
1. De Teerling 2 Willeke de Jongh Corrie van Helten 17 14 3 98
2. De Hakhorst 3 Jan Kuiper Koen Verf 17 14 3 85
3. De Gemshoorn 1 Jan van Hengstum Jan Vermeer 17 13 4 36
4. PVN 1 Luc Verbeek Stella Zuiderwijk 16 10 6 9
5. DOSC 4 Leroy van Arnhem Ingrid Jongeling 17 10 7 5
6. Les Cailloux 11 Eef van den Brink Annet van den Brink 16 9 7 11
7. Randenbroek 3 Wim Ridderikhoff Henk Rijpkema 17 9 8 35
8. Mazijk de Pétanque 1 Bernard Baakman Dolf van Dam 17 9 8 5
9. PVN 5 Bep van de Bilt Peter Molenaar 16 7 9 -22
10. De Nijeboulers 2 Els Hogenes Peter van Wermeskerken 17 7 10 1
11. De Teerling 4 Wim van Helten Remmy Kiers 17 6 11 -23
12. Mazijk de Pétanque 5 Marian Lommers Tiny Pettinga 17 6 11 -41
13. Randenbroek 7 Jan van der Groep George de Jonge 17 5 12 -44
14. De Hakhorst 7 Kees Duerink Peter Maes 17 4 13 -84
15. Boulamis 5 Lex van Bemmel Nora van Bemmel 17 3 14 -71
Les Cailloux 15 heeft zich teruggetrokken uit de competitie.        
               
Tweede klasse B     G W V Saldo
1. Les Cailloux 16 Sebastiaan Diemel Romulo van Stockum 16 13 3 101
2. Randenbroek 4 Frans Kurvers Ria Hofman 16 11 5 33
3. Mazijk de Pétanque 6 Hans Hartwigsen Steef Kosterman 16 10 6 34
4. De Hakhorst 4 Piet Boddeman Joop van Kersbergen 16 10 6 17
5. Boulamis 6 Gerard van Ouwerkerk Jannie Koelewijn 16 9 7 9
6. Cercle de Pétanque 2 Henk Koet Frans de Wilde 16 9 7 3
7. DOSC 5 Co Uppelschoten Bert Veenendaal 16 8 8 22
8. De Teerling 3 Ed Baauw Toine de Vries 16 8 8 -14
9. PVN 2 Hannie Krijnen Ineke van de Velden 16 8 8 -47
10. Mazijk de Pétanque 2 Jan Moes Herman van Gennip 16 7 9 -14
11. Randenbroek 8 Fred Meijer Henk Smit 16 6 10 -19
12. De Gooiers 10 Wim Versteeg Wim van Blarcum 16 6 10 -31
13. De Gemshoorn 2 Rolien Hover Liane Joustra 16 4 12 -51
14. Les Cailloux 12 Brigitte Houg Janny Houg 16 3 13 -43
               
Tweede klasse C     G W V Saldo
1. Les Sabots 3 Wim Veenendaal Hans van der Zwaan 16 13 3 68
2. Les Cailloux 13 Denise Buining Frans Schalkwijk 16 12 4 31
3. Amicale de Pétanque 3 Herman Kok Henk Renkers 16 11 5 44
4. Randenbroek 5 Louis Beers Rijk Gijtenbeek 16 10 6 42
5. De Gemshoorn 3 Hetty van Neerijnen Wout Bloemendal 16 10 6 34
6. Mazijk de Pétanque 3 Otto Batema Ton Pronk 16 9 7 0
7. De Hakhorst 5 René Luijendijk Harry Wolters 16 8 8 -38
8. De Gooiers 11 Angelique Houg Hans Bouwer 16 7 9 14
9. DOSC 6 Hans Hover Albert Wuring 16 7 9 14
10. Cercle de Pétanque 3 Henk Bastiaan Jolanda van Groeningen 16 6 10 -5
11. De Nijeboulers 3 Ada van de Pol Dinie Bralts 16 6 10 -53
12. Randenbroek 9 Willem Veenvliet Nico Veldman 16 5 11 -32
13. Mazijk de Pétanque 7 Ronald van Damme Henny de Bruijn 16 4 12 -37
14. PVN 3 Jan Grispen Hans van de Velden 16 4 12 -82
               
Tweede klasse D     G W V Saldo
1. PVN 4 Hans Koolwijk Peter Snel 16 12 4 45
2. Randenbroek 10 Arie Buis Sjoerd Pieterse 16 10 6 44
3. Amicale de Pétanque 4 Henk Boer Hans Hijne 16 10 6 38
4. Cercle de Pétanque 4 Frans Tieleman Fons van Doorn 16 10 6 24
5. Mazijk de Pétanque 4 Liesbeth Bode Bert Gerrits 16 10 6 18
6. Boulamis 7 Jaap de Graaf Wout Heinen 16 10 6 18
7. Les Cailloux 14 Hanneke de Bruin Henk Schenk 16 9 7 33
8. De Hakhorst 6 Ad van der Kuij Berend Heil 16 7 9 -10
9. DOSC 7 Tony Cavga Harry van Vlijmen 16 6 10 -4
10. Les Sabots 4 Wim Kruijsse Bep Wilderbeek 16 6 10 -33
11. De Nijeboulers 4 Willy Mastenbroek Henk van den Brink 16 6 10 -35
12. Les Cailloux 17 Tonny van Denderen Gerard de Lugt 16 6 10 -49
13. Mazijk de Pétanque 8 Jan Doedens Dirk van Leer 16 5 11 -34
14. De Teerling 5 Angela IJzendoorn Rijk IJzendoorn 16 5 11 -55
Randenbroek 6 en De Gooiers 12 hebben zich teruggetrokken uit de competitie.        

 

Vrijdag, 19 Januari 2018
04:14:31

Adres:

Petanque Vereniging Nieuwegein

Galecopperzoom 1

3437 PJ Nieuwegein

telefoon: 06-22414051