Pétanque

  • LAATSTE wijziging website: maandag 11 juni 2018, 23:54:47 !!!!.

Eindstand Zomer Triplette Competitie

Eerste Klasse A       G W V Saldo   OR/OS
1. De Gooiers 3 Ria Kas Adrie Baerts Pim Polman 15 13 2 91    
2. Cercle de Pétanque 1 Franca Bouwman Frans Tieleman Serge Vosmeer 15 12 3 68    
3. PVN 1 Eric van den Broek Gregory Koolwijk Hans Koolwijk 15 11 4 66   OR
4. Lelystad 3 Désirée Gaasenbeek Wim Koolen Koert van der Veen 15 11 4 54   OR
5. Les Taxateurs 2 Nicolien Kort Otto van Gasteren Jan Kalisvaart 15 10 5 28    
6. Petanque Barneveld 2 Lammert Brons Jan van Elten Ton Zwezerijnen 15 8 7 23   OR
7. De Hakhorst 3 Elly Hoebe Tjitske Moro Dicky Willigenburg 15 8 7 -35   OR
8. Cercle de Pétanque 3 Truus Meijer Barbara van der Voort Ad Kraan 15 8 7 9   OR
9. Les Cailloux 4 Bert Bels Hans de Jong Guido van der Zijde 15 7 8 1   OR
10. Almere 2 Karin Boermeester José Cocu Sandra Huijgsloot 15 7 8 -14   OR
11. Les Taxateurs 6 Hannie van den Boom Bert Aalsters Zeger van Hunen 15 6 9 -5    
12. Maboul 6 Lenie Hellemond Gerdi Praamstra Ben van Keulen 15 5 10 -37   OR
13. Les Cailloux 2 Tonny van Denderen Nel Meerwijk Hanna Schumacher 15 5 10 -48   OR
14. PVN 3 Hannie Krijnen Daan van der Klift Edy Verberk 15 4 11 -28    
15. Les Taxateurs 4 Carla Hofman Gerrie Hilbrands Jet van Doorn 15 3 12 -86    
16. Lelystad 5 Ina de Graaf Erna Oosterveen Hans van Wijk 15 2 13 -87    
De Gooiers 3, Cercle de Pétanque 1 en PVN 1 promoveren naar de hoofdklasse.              
                     
                     
Eerste klase B       G W V Saldo   OR/OS
1. Les Taxateurs 7 Hennie Ansems Sinus Hilbrands Rodrigo Jägers 16 14 2 95    
2. Les Taxateurs 3 Philippe Charlier Dik Cornelissen Ton Stijlaard 16 12 4 34   OR
3. De Gooiers 4 Trudy van Altena Patrick Baerts Antonio Ruffin 16 12 4 65   OR
4. Lelystad 2 Richard den Dekker Thierry Pietersen Gerald Ruesink 16 10 6 27   OR
5. Cercle de Pétanque 4 Sophie van Doorn Marianne Nijst Fons van Doorn 16 10 6 7   OR
6. Les Sabots 2 Dirk Lodder Wil Vons Bep Wilderbeek 16 10 6 28   OR
7. De Hakhorst 2 Hennie Halla Karel Christ Piet van Opijnen 16 9 7 30    
8. Les Taxateurs 1 Truus van Batenburg Willem van der Kuil Jac van Maarsseveen 16 8 8 -3   OR
9. Lelystad 6 Thea van Maaren Loes Stift Cielo de Graaf 16 8 8 -4   OR
10. Les Taxateurs 5 Miny van Gasteren Wil de Jongh Fred Hofman 16 7 9 -17   OR
11. Maboul 5 Maria Nuijt Willem Hulstein Cor Rademakers 16 7 9 -21   OR
12. Maboul 7 Chantal Methorst Marion Methorst Wim Methorst 16 6 10 -38   OR
13. PVN 2 Rob van Erven Geert van Leth Peter Molenaar 16 6 10 -4   OR
14. Lelystad 4 Ton Engel Rik van Stormbroek Mark Stuut 16 4 12 -22    
15. De Hakhorst 4 Irene Maes Leny van Wijk Peter Maes 16 4 12 -46   OR
16. Cercle de Pétanque 2 Tjitske Baron Hannie van Dijk Claudia Tieleman 16 4 12 -70   OR
17. Les Cailloux 3 Francien van Daalen Janny van der Lee Anny van Wijk 16 4 12 -61   OR
Les Taxateurs 7, Les Taxateurs 3 en De Gooiers 4 promoveren naar de hoofdklasse.            
Maandag, 18 Juni 2018
07:10:54

Adres:

Petanque Vereniging Nieuwegein

Galecopperzoom 1

3437 PJ Nieuwegein

telefoon: 06-22414051